Online Satış
Berat Oto Logo

 Fiat Yedek Parça Yetkili Satıcısı - Berat Oto - Denizli
Orjinal Yedek Parça (OEM)
 
     
  Fiat Orjinal Yedek Parçaları
     
 

FIAT taşıtlarının tüm orjinal yedek parçaları (*), ürün gamımızda bulunmaktadır. FIAT Türkiye distribütörü olan TOFAŞ A.ş. Bursa depolarından tedarik edilmekte olan orjinal yedek parçaların tamamı TOFAŞ A.Ş. garantisi ve güvencesi altındadır.

Sadece üretimde olan araç modelleri değil, üretimi sonlanmış modellerin de orjinal yedek parçalar, TOFAŞ A.Ş. güvencesiyle tedarik edilmeye devam etmektedir.

Bir model için ortalama 3000-4000 adet olmak üzere güncel listemizde 80.000 Adet üzerinde orjinal yedek parça bulunur ve bu ürünleri tamamı tedarik edilebilmektedir.

 

Orjinal Parça Kullanımı

Araçların performans ve güvenliğinin sağlanması için orjinal yedek parça kullanımı büyük önem arz etmektedir. FIAT ve TOFAŞ tarafından OPAR markası ile tedaril edilen orjinal yedek parçalar, aracınızın ömrünü uzatır ve konforlu bir sürüş sağlar.

FIAT orjinal yedek parçalarının tamamı, TOFAŞ ve FIAT AR-GE laboratuvarları ve mühendisleri tarafından sıkı kontrollerden geçtikten sonra satışa sunulur ve son kullanıcıya ulaştırılır.

 

Fiyat / Kullanım Ömrü bağlamında da değerlendirildiğinde, orjinal yedek parça daima avantajlı olmayı sürdürmektedir. Orjinal yedek parçalarda satış sonrası garanti hizmetleride, FIAT satış ve servis noktaları tarafından verilmektedir.

(* Üretimi durdurulmuş araçların yedek parçalarının tamamı tedarik edilmeyebilir)

     
 
    Ürünlerimiz
  Orjinal Parça (OEM)
  Eşdeğer Parça
  Diğer Marka Parçaları
   
 
 
    Hakkımızda
    Hizmetlerimiz
    Depomuz
    Online Hizmetler
    Haberler/Duyurular
    İletişim
 

 

 

 
 
Kısayollar
Anasayfa
Hizmetlerimiz
Parça Fiyat Sorgulama
Hakkımızda
Depomuz
Kariyer
Bayilik Başvurusu
ıletişim
Perakendeciler ıçin
Berat Oto - Online Bayi Otomasyon Sistemi
Tofaş A.ş. - Perakendeci Bayi Otomasyon Sistemi
Eper - Online Fiat Yedek Parça Kataloğu
Markalar
TOFAŞ ( www.tofas.com.tr)
OPAR (www.opar.com)
FIAT (www.fiat.com.tr)
ALFA ROMEO (www.alfaromeo.com.tr)
LANCIA (www.lancia.com.tr)
 
Berat Oto Otomotiv Yedek Parça ve Servis Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. şti. | Her hakkı saklıdır | © 2012 | Sitede bulunan görseller ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.