Online Satış
Berat Oto Logo

 Fiat Yedek Parça Yetkili Satıcısı - Berat Oto - Denizli
Biz Kimiz ?
 
 

 

 

Berat Oto Otomotiv Yedek Parça ve Servis Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited şirketi

 

Berat Oto, iş hayatına 1980 yılında farklı marka taşıtların yedek parça satışı ile başlayan ve firmamızın genel müdürü olan Ali YALÇIN tarafından kurulan OTO ALİ YALÇIN firmasının, 1997 yılında şirketleşmesi ile ticari hayatına başlamıştır.

Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi ve saðladıðı güven ile Berat Oto, 1997 yılından buyana TOFAş ve FIAT marka taşıtların orjinal yedek parça yetkili satıcısı olarak Batı Anadolu'daki satış noktalarında ürün tedarik etmektedir. Önceleri OPAR Ana Bayi'si olarak TOFAş ve FIAT Orjinal yedek parça daðıtımı yapmakta olan Berat Oto, FIAT, Türkiye'nin yeni yapılanmasının ardından FIAT Yedek Parça Yetkili Satıcısı olarak Denizli ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Opar Ana Bayi'leri içerisinde FIAT Yedek Parça Yetkili Satıcısı ünvanı ile yetkili satıcılık faaliyetlerine devam edebilen Türkiye çapındaki üç firmadan biri ve ege bölgesindeki tek firma olan Berat Oto, haklı gururunu modern hizmet noktası ve daime yükselen servis kalitesi ile pekiştirmektedir.

Berat Oto'nun temel misyonu, erişim bölgesinde bulunan FIAT yedek parça perakendecilerine Fiat Orjinal Yedek Parçaları ve OPAR Kaliteli Yedek Parçalarını en hızlı şekilde ulaştırarak, Fiat Orjinal Yedek Parça ve OPAR Yedek Parçalarının pazardeki etkinliðini maksimize etmek, bu doðrultuda son kullanıcıların orjinal ve kaliteli yedek parça kullanmalarını saðlayarak perakendeci / son kullanıcı müşteri memnuniyetini artırmaktır.

 

Berat Oto - Fiat Yedek Parça Yetkili Satıcısı - Tofaş Logo

 

 

Berat Oto - Fiat Yedek Parça Yetkili Satıcısı - Fiat Logo

 

 

Berat Oto - Fiat Yedek Parça Yetkili Satıcısı - Opar Logo

 

    Hakkımızda
  Biz Kimiz ?
  Tarihçe
  iş Başvurusu
   
 
 
    Hizmetlerimiz
    Ürünlerimiz
    Depomuz
    Online Hizmetler
    Haberler/Duyurular
    İletişim
 

 

 

 
 
Kısayollar
Anasayfa
Hizmetlerimiz
Parça Fiyat Sorgulama
Hakkımızda
Depomuz
Kariyer
Bayilik Başvurusu
İletişim
Perakendeciler ıçin
Berat Oto - Online Bayi Otomasyon Sistemi
Tofaş . - Perakendeci Bayi Otomasyon Sistemi
Eper - Online Fiat Yedek Parça Kataloðu
Markalar
TOFAş ( www.tofas.com.tr)
OPAR (www.opar.com)
FIAT (www.fiat.com.tr)
ALFA ROMEO (www.alfaromeo.com.tr)
LANCIA (www.lancia.com.tr)
 
Berat Oto Otomotiv Yedek Parça ve Servis Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. şti. | Her hakkı saklıdır | © 2012 | Sitede bulunan görseller ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.